MODI 2 šeimos aikštėje  

 

Esame jauni, kūrybingi, taškomės idėjomis ir startuojame liepsningais Drakono metais!
Mūsų krautuvėlė – jauki ir racionali. Čia rasite mūsų pačių modeliuotus ir siūtus madingus drabužėlius, naudingus, ugdančius ir lavinančius lietuviškus žaisliukus, patogius, šiuolaikiškus ir dailius batukus. Ir viskas pagaminta iš sveikų ir natūralių medžiagų bei skirta jūsų pipiriukams ir jums, tėveliai.
Laukiami tėveliai su vaikiukais nuo metukų iki šešerių, mamytės, kurioms rūpi drabužio kokybė ir originalumas. Čia jos ras rūbelių ir savo atžalėlėms, ir sau. Nieko neslepiame, rodome kaip modeliuojame, iš ko siuvame ir kokį gėrį ir grožį gauname. O jūs džiaukitės ir dėvėkite į sveikatą!
Krautuvėlėje turės ką veikti visi ir niekas nenuobodžiaus. Kviesime į dirbtuvėlę pažvelgti kaip kuriami drabužėliai, tuo tarpu jūsų mažuliai patrepsės jaukiame kampelyje, o chilling vietelėje tėveliai ir mamytės smaguriaus skaniausiais sausainiais:)
Jūs tikrai rūpinatės savo mažylių sveikata, todėl nepamirškite, kad jie turi žaisti lavinančiais sveikatos nežalojančiais žaislais, važinėti lygsvarą ugdančiais dviratukais, ir net mokytis taisyklingai žingsniuoti podiumu. Mes turėsime ir tai! O modeliukų mokykla – mūsų rytojus!
Aukime kartu su Modi Du!
Susijusios parduotuvės
Darbo laikas
  • 10:00-20:00 I - V
  • 10:00-20:00 VI
  • 10:00-18:00 VII
Kontaktinė informacija

UAB „MODI 2“
„Ogmios miestas“,
Šeimos aikštė 9,
Vilnius
Žiūrėti žemėlapyje

Tel./faks.: 8 677 00749
El. paštas: info@modidu.lt
www.modidu.lt

staigmenų čekis_šone
Jūsų prenumerata patvirtinta. Nuo šiol apie Ogmios miesto akcijas sužinosite pirmieji.