Istorija  

 
Dar 1992 metais čia buvo autoremonto gamykla, pavirtusi smulkaus verslo inkubatoriumi. Su idėja suburti prekybininkus, padaryti gerai žinomą ir prieinamą prekybinę zoną, įsigijome šią teritoriją ir pradėjome didelį darbą su šūkiu „Daryk biznį Ogmios centre!“.

Jau 1993 metais senąjame „Ogmios centre“  įsikūrė visiems gerai žinoma buities ir technikos parduotuvė „Ogmina“. 1997 metais atsidarė pirmoji Lietuvoje maisto prekių parduotuvė „Norfa“.

2002 m. Ogmios centre duris atvėrė interjero ir apdailos centras “Domus galerija“.

2004 m. Žirmūnų gatvėje atidarėme „Schetelig“ ir „Thomas Philips“ parduotuves.
Apželdinome gražiausias Vilniaus gatves - P.Lukšio ir J.Kubiliaus, kad būtų jaukiau prie Žirmūnų gatvės  įrengėme miestiečiams skverelį ir fontaną „orkestras“. Tais pačiais metais pradėjo darbą specializuotas "Mašinų kvartalas", kuriame dabar jau įsikūrę beveik visi stipriausi Lietuvoje autodalių ir padangų prekybininkai, taip pat gerai žinomi autoservisai, mašinų plovyklos kaip „Švaros broliai“, „Dagris“, „Egzotika“, „Rimtoma“, „Girilis“, „Servista“, „Evelkas“, nauju automobilių salonai „Renault“ ir „Dacia“, motociklų, keturračių ir dviračių parduotuvės.

2008 m. gimė prekybos centras „Parkas“ su jame įsikūrusiomis sportinių prekių parduotuvėmis, kuris 2010 m. balandį dvigubai išaugo ir išsiplėtė iki itin populiaraus ir gausiai lankomo, tikrojo, Lietuvoje pirmojo, išparduotuvių centro „Parkas Outlet“. Čia įsikūrusios išparduotuvės: „Apranga", „Triumf", „Danija", „Parfum express",  „Adidas“, „Puma“, „Champion“, „Reebok“, „Audimas“ ir daug kitų.

Subūrėme į vieną kiemą gerai žinomas specializuotas apdailos prekių parduotuves ir išparduotuves. Taip susikūrė „Ūkio kiemas“. Čia rasite įvairių prekių buto, namo renovacijai ar įrengimui, kurias tiekia įmonės „Iris“, „Geros grindys“, „Karmada“, „Himėja“, „Eurotopas“ ir daug kitų.

Nepamiršome ir mūsų mažųjų gyventojų -  nemažą ploto dalį skyrėme vaikiškoms prekėm ir paslaugoms, kurių koncentracija yra didžiausia Lietuvoje. Užsukę rasite mažų kainų parduotuvę „Assorti.lt“, „Riki 2”, „Beppi”, „Oxox” parduotuves ir unikalų vaikų užimtumo centrą „Bambolinas“ bei kitus.